Lymfoton

Lymfoton – znaczy sprawność limfatycznego układu.

Z każdym dniem, miesiącem i rokiem, więcej i więcej toksycznych substancji akumuluje się w limfatycznym układzie. Układzie, którego zadaniem jest je wyprowadzać na zewnątrz. U zdecydowanej większości ludzi układ limfatyczny nie funkcjonuje tak jak powinien. To ci z celulitem najczęściej, z infekcjami zatok, bólem kości i mięśni, chronicznie zmęczeni, osłabieni, z nadmiarem tkanki tłuszczowej, podatni na wszelkiego rodzaju choroby oraz infekcje. To cena jaką płacą, za zanieczyszczenie limfatycznego układu chorobotwórczymi i wiążącymi wodę substancjami. O tym że jest przeciążony i z tego powodu nie funkcjonuje tak jak powinien, informują powiększone węzły chłonne, limfatyczne obrzęki lub, jak ma to miejsce w przypadku choroby nowotworowej, nowotworowe przerzuty.

sloniwaciznaKiedy układ limfatyczny funkcjonuje w stresie wywołanym akumulacją w nim zanieczyszczeń lub ingerencją chirurga (np. usunięcie węzłów chłonnych,) to oprócz ochrony zdrowia i życia, to możliwy jest każdy scenariusz zwany chorobą. To tylko kwestia czasu! Nie zwlekaj więc i sprawdź czy twój układ limfatyczny spełnia nałożone nań prozdrowotne zadania i nie odkładaj oczyszczającej węzły chłonne i limfatyczne naczynia wizyty. “Maslanky Consulting” jest jedyną placówką dziś w Polsce, wyposażoną w “Lymfoton”, który ci w tym pomoże.

Lymfoton – działanie

“Lymfoton” to urządzenie które za sprawą wykorzystania najnowszych osiągnięć biofizyki i fizyki kwantowej, niszczy obecne w układzie limfatycznym bakterie i wirusy, eliminuje chorobotwórcze toksyny, organiczne i nieorganiczne metabolity, substancje gnilne oraz obumarłe i zmutowane komórki.
Konstruktorzy “Lymfotonu” wykorzystali w tym celu kilka wzajemnie się uzupełniających energii, których uniwersalność “jest tak naturalna jak światło księżyca”.
Jakie są to energie i czym skutkuje ich sprzężone działanie ?

lymfoton-6

  1. Emisja fotonów światła: bez nich niemożliwe byłoby życie. To właśnie ta forma energii eliminuje obecne w limfie zanieczyszczenia, przywracając tym samym komórkom ich oryginalny elektryczny potencjał. Kolejnym efektem tejże energii jest udrożnienie węzłów chłonnych i limfatycznych naczyń.
  2. Terapeutyczna energia rezonansu: emisja perfekcyjnie dobranych elektromagnetycznych sygnałów, ma na celu stymulację immunologicznego układu, aby ten w naturalny sposób mógł walczyć z agresywną chorobą, karmioną uwięzionymi w limfatycznym układzie białkami.
  3. Energia elektroforezy: szybko i bezboleśnie usuwa substancje gnilne i chorobotwórcze toksyny podczas gdy ty, leżysz sobie wygodnie na łóżku.
  4. Pulsująca energia elektromagnetycznego pola: utrzymuje przy życiu komórki za sprawą kreacji kwantowego i zharmonizowanego do specyficznych warunków biopola.
  5. Energia światła: opatentowany regulator do częstotliwości umożliwia wraz z mieszanką szlachetnego gazu, dotrzeć do głęboko ulokowanych w ciele węzłów chłonnych za sprawą fotonów światła.
  6. Technologia kwantowa: umożliwia emitowanej enrgii przeniknąć do głębszych warstw ciała, informując komórki o wyborze wymaganej do ich aktualnego stanu energii.

 

Przygotowanie oraz przeciwwskazania do zabiegu oczyszczania limfy

Zalecenia:

– zabieg nie wymaga przybycia na czczo,
– wieczór przed zabiegiem należy wypić około 1 litr wody oraz 2 szklanki w dniu zabiegu (na godzinę przed).

Przeciwwskazania:

– rozrusznik;,
– ciężkie uszkodzenia nerek,
– padaczka,
– nadczynność tarczycy,
– ciąża.